Tırmanış & Bisiklet
Tırmanış & Bisiklet

Bu kanal amatör olarak gerçekleştirmiş olduğum dağcılık ve bisiklet videolarını paylaşarak insanları biraz olsun motive etmeyi hedeflediğim bir kanaldır. Olası sorularınız ve önerileriniz için bana ulaşabilirsiniz. Doğa ve spor ile kalın... Teşekkürler

Subscribers

870

Views

237,024

Videos

84

YouTube ID

UCnMVPqojfzMpXR3Is2aIO9g

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-08-22 Thu 697 - 213,980 - 78 -
2019-08-28 Wed 704 +7 215,096 +1116 79 +1
2019-09-05 Thu 713 +9 216,874 +1778 80 +1
2019-09-11 Wed 721 +8 218,108 +1234 80 -
2019-09-12 Thu 722 +1 218,288 +180 80 -
2019-09-17 Tue 729 +7 219,426 +1138 81 +1
2019-09-19 Thu 729 - 219,864 +438 81 -
2019-09-23 Mon 737 +8 220,808 +944 81 -
2019-10-08 Tue 754 +17 224,433 +3625 82 +1
2019-10-17 Thu 773 +19 226,327 +1894 82 -
2019-10-18 Fri 774 +1 226,643 +316 82 -
2019-10-27 Sun 793 +19 229,200 +2557 84 +2
2019-10-28 Mon 797 +4 229,690 +490 84 -
2019-11-04 Mon 827 +30 232,315 +2625 84 -
2019-11-14 Thu 870 +43 237,024 +4709 84 -
Total Summary +173 +23044 +6
Next update in 5 hours 0 minutes