Apex Predator
Apex Predator

Zevkli oyun videoları için, CafCaf Tv ile Yolculuğa ne dersiniz !

Aboneler

137,000

gösterimler

56,476,377

Videolar

2,167

YouTube ID

UCngD3KFXtAEWEWvYJZQyXgQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-30 Thu 136,000 - 55,384,807 - 2,087 -
2022-07-01 Fri 136,000 - 55,425,473 +40666 2,088 +1
2022-07-03 Sun 136,000 - 55,503,069 +77596 2,092 +4
2022-07-05 Tue 136,000 - 55,571,445 +68376 2,096 +4
2022-07-06 Wed 136,000 - 55,604,926 +33481 2,097 +1
2022-07-08 Fri 136,000 - 55,682,464 +77538 2,103 +6
2022-07-10 Sun 136,000 - 55,742,432 +59968 2,108 +5
2022-07-14 Thu 136,000 - 55,823,221 +80789 2,114 +6
2022-07-17 Sun 136,000 - 55,930,335 +107114 2,120 +6
2022-07-19 Tue 136,000 - 55,977,694 +47359 2,126 +6
2022-07-20 Wed 136,000 - 56,002,753 +25059 2,127 +1
2022-07-29 Fri 137,000 +1000 56,204,282 +201529 2,145 +18
2022-07-30 Sat 137,000 - 56,230,825 +26543 2,147 +2
2022-08-07 Sun 137,000 - 56,449,267 +218442 2,164 +17
2022-08-09 Tue 137,000 - 56,476,377 +27110 2,167 +3
Toplam Özet +1000 +1091570 +80
Sonraki güncelleme 0 hours 54 minutes