Sosyal Pedal
Sosyal Pedal

Spor amaçlı başladığım bisikletin hobiye ve sizler için videolara dönüşmüş hali.

Aboneler

1,420

gösterimler

276,017

Videolar

174

YouTube ID

UCqwOsVzGBnIl5aI-SZkCZhw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-25 Sat 1,220 - 147,041 - 160 -
2020-07-29 Wed 1,230 +10 151,984 +4943 160 -
2020-08-01 Sat 1,240 +10 157,872 +5888 161 +1
2020-08-04 Tue 1,260 +20 163,493 +5621 162 +1
2020-08-07 Fri 1,260 - 168,507 +5014 162 -
2020-08-11 Tue 1,270 +10 173,509 +5002 163 +1
2020-08-14 Fri 1,270 - 178,408 +4899 163 -
2020-08-17 Mon 1,290 +20 182,672 +4264 164 +1
2020-08-21 Fri 1,300 +10 187,702 +5030 165 +1
2020-08-25 Tue 1,310 +10 194,535 +6833 166 +1
2020-08-29 Sat 1,320 +10 201,430 +6895 168 +2
2020-09-02 Wed 1,340 +20 211,364 +9934 169 +1
2020-09-08 Tue 1,360 +20 227,619 +16255 170 +1
2020-09-17 Thu 1,410 +50 263,455 +35836 173 +3
2020-09-20 Sun 1,420 +10 276,017 +12562 174 +1
Toplam Özet +200 +128976 +14
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes