BURAL MEDİA
BURAL MEDİA

İNSTAGRAM : BURALMEDİA

Aboneler

1,030

gösterimler

164,016

Videolar

9

YouTube ID

UCsAFA-4rc5SDMOh74GhWdyg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-07-08 Wed 1,030 - 161,112 - 9 -
2020-07-10 Fri 1,030 - 161,371 +259 9 -
2020-07-14 Tue 1,030 - 162,007 +636 9 -
2020-07-15 Wed 1,030 - 162,090 +83 9 -
2020-07-18 Sat 1,030 - 162,550 +460 9 -
2020-07-19 Sun 1,030 - 162,664 +114 9 -
2020-07-21 Tue 1,030 - 162,916 +252 9 -
2020-07-22 Wed 1,030 - 163,037 +121 9 -
2020-07-26 Sun 1,030 - 163,324 +287 9 -
2020-07-27 Mon 1,030 - 163,391 +67 9 -
2020-07-28 Tue 1,030 - 163,479 +88 9 -
2020-07-29 Wed 1,030 - 163,561 +82 9 -
2020-07-31 Fri 1,030 - 163,759 +198 9 -
2020-08-01 Sat 1,030 - 163,863 +104 9 -
2020-08-03 Mon 1,030 - 164,016 +153 9 -
Toplam Özet - +2904 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes