Orjin Eğitim
Orjin Eğitim

Herkese merhaba. Kanalımızda youtuber eğitimler , sosyal medyada gelişme , para kazanma , youtube izlenme arttırma , youtube para kazanma ve youtube abone arttırma konularından video fikirleri üretiyorum. Montaj programları , edit nasıl yapılır , gibi youtuberların kullandığı programlar hakkında bildiklerimi anlatıyor ve bunun gibi youtube videolarım izlenmiyor , youtube kanal geliştirme , youtube gelirleri , youtube cpm arttırma detaylı inceliyor ve sizlere gösteriyorum. Montaj nasıl yapılır diyenler için premiere pro dersleri , sony vegas pro dersleri , photoshop dersleri , after effects dersleri sunuyor ve karşınıza kaliteli içerikler çıkarmaya çalışıyorum. 1000 abone nasıl olunur , 4000 saat izlenme nasıl yapılır bu kanal da bulabilceksiniz. daha birçok katogoride video türü bulunmakta. Sizde kanalımıza abone olarak bu ücretsiz eğitim videolarımızdan yararlanabilirsiniz. Sponsorluk ve reklam için orjinhikayeler@gmail.com

Aboneler

4,030

gösterimler

529,764

Videolar

181

YouTube ID

UCyUyg54XzoC6F8u_POLfTog

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2020-04-17 Fri 3,620 - 481,255 - 127 -
2020-04-27 Mon 3,630 +10 486,899 +5644 133 +6
2020-05-01 Fri 3,640 +10 489,493 +2594 138 +5
2020-05-05 Tue 3,650 +10 492,708 +3215 141 +3
2020-05-06 Wed 3,650 - 493,492 +784 142 +1
2020-05-19 Tue 3,650 - 501,378 +7886 150 +8
2020-05-20 Wed 3,660 +10 501,962 +584 150 -
2020-05-22 Fri 3,690 +30 503,749 +1787 152 +2
2020-05-26 Tue 3,700 +10 506,132 +2383 153 +1
2020-06-02 Tue 3,720 +20 509,201 +3069 154 +1
2020-06-04 Thu 3,720 - 510,043 +842 156 +2
2020-07-13 Mon 4,060 +340 525,009 +14966 176 +20
2020-07-27 Mon 4,040 -20 528,250 +3241 177 +1
2020-07-29 Wed 4,040 - 528,914 +664 178 +1
2020-08-03 Mon 4,030 -10 529,764 +850 181 +3
Toplam Özet +410 +48509 +54
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes