Hedef Gazetesi
Hedef Gazetesi

www.aydinhedef.com.tr

Aboneler

1,840

gösterimler

1,516,210

Videolar

1,982

YouTube ID

UCyZQ6zNsfzmUfHIbtWvIk8A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2022-06-22 Wed 1,820 - 1,490,132 - 1,979 -
2022-06-23 Thu 1,820 - 1,490,561 +429 1,979 -
2022-06-24 Fri 1,820 - 1,490,561 - 1,979 -
2022-06-27 Mon 1,820 - 1,492,055 +1494 1,979 -
2022-06-29 Wed 1,820 - 1,492,922 +867 1,980 +1
2022-07-06 Wed 1,820 - 1,495,940 +3018 1,980 -
2022-07-07 Thu 1,820 - 1,496,379 +439 1,980 -
2022-07-14 Thu 1,830 +10 1,504,818 +8439 1,981 +1
2022-07-17 Sun 1,830 - 1,507,113 +2295 1,981 -
2022-07-18 Mon 1,830 - 1,507,728 +615 1,981 -
2022-07-19 Tue 1,830 - 1,508,153 +425 1,981 -
2022-07-28 Thu 1,830 - 1,512,076 +3923 1,981 -
2022-07-30 Sat 1,830 - 1,512,789 +713 1,981 -
2022-08-08 Mon 1,840 +10 1,515,620 +2831 1,982 +1
2022-08-09 Tue 1,840 - 1,516,210 +590 1,982 -
Toplam Özet +20 +26078 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes