CanKazanır
CanKazanır

Herkeze Merhaba Arkadaşlar Ben Can Bu Kanalda Minecraft Videoları Çekiyorum Bu videolarda Sizleri Eğlendirmeye Çalışacağım.Eğer Beni Sevdiyseniz Kanalıma Abone Olabilirsiniz.Eğer Aboneysenizde Çok Teşekkür Ederim -Kullandığım Programlar: Fraps:Video Çekme Programı Bandicam:Video Çekme Programı Sony Vegas Pro : Edit Programı BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ YERLER: Discord: https://discord.gg/knxgRR

Subscribers

248

Views

493

Videos

1

YouTube ID

UCyqUrc7dI-5QnqQDTalJabA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-11 Wed 254 - 1,034 - 1 -
2019-09-19 Thu 254 - 0 -1034 1 -
2019-09-22 Sun 253 -1 0 - 1 -
2019-09-26 Thu 251 -2 0 - 1 -
2019-09-28 Sat 250 -1 0 - 1 -
2019-09-29 Sun 250 - 0 - 1 -
2019-10-08 Tue 251 +1 198 +198 2 +1
2019-10-16 Wed 252 +1 317 +119 2 -
2019-10-17 Thu 252 - 321 +4 2 -
2019-10-22 Tue 247 -5 353 +32 2 -
2019-10-26 Sat 245 -2 369 +16 1 -1
2019-11-03 Sun 247 +2 437 +68 1 -
2019-11-14 Thu 248 +1 493 +56 1 -
Total Summary -6 -541 -
Next update in 5 hours 0 minutes