Rıza ŞEKER
Rıza ŞEKER

Değerli sanatçılarımızın izniyle Videoların tamamını kendim çektim yükledim Birde inşaat ile ilgili çektiğim videolarda bana ait olup takip eden herkese teşekkürler Kanalıma Abone olan arkadaşlara çok teşekkür ederim,abone olmayan arkadaşlara da teşekkür ederim,olursanız sevinirim

Aboneler

1,980

gösterimler

998,325

Videolar

192

YouTube ID

UC-1DzUC8CG7ENpjNLsVV81A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-01 Fri 1,960 - 989,075 - 191 -
2024-03-07 Thu 1,960 - 990,105 +1030 192 +1
2024-03-10 Sun 1,970 +10 990,640 +535 192 -
2024-03-12 Tue 1,960 -10 991,132 +492 192 -
2024-03-14 Thu 1,960 - 991,646 +514 192 -
2024-03-18 Mon 1,960 - 992,386 +740 192 -
2024-03-19 Tue 1,960 - 992,534 +148 192 -
2024-03-23 Sat 1,970 +10 993,364 +830 192 -
2024-03-30 Sat 1,970 - 994,548 +1184 192 -
2024-04-03 Wed 1,970 - 995,204 +656 192 -
2024-04-10 Wed 1,970 - 996,519 +1315 192 -
2024-04-14 Sun 1,970 - 997,018 +499 192 -
2024-04-19 Fri 1,980 +10 998,038 +1020 192 -
2024-04-20 Sat 1,980 - 998,038 - 192 -
2024-04-21 Sun 1,980 - 998,325 +287 192 -
Toplam Özet +20 +9250 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes