Özlem Keşifte
Özlem Keşifte

2018 yılından beri tiny house ve ev turu içerikleri üretiyorum. Arsa satın alma, minimalist yaşam, ev turu, dekorasyon, bungalov evler gibi yüzlerce farklı seri ile haftada 2 videoyla karşınızdayız! I've been creating tiny home videos on Youtube for over 5 years. Subscribe to check out all my cool stuff!

Aboneler

125,000

gösterimler

27,591,093

Videolar

368

YouTube ID

UC-1cuE0WDs1LFro53j-9lUw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-15 Thu 122,000 - 26,313,013 - 341 -
2024-02-17 Sat 123,000 +1000 26,335,189 +22176 341 -
2024-03-02 Sat 123,000 - 26,467,753 +132564 345 +4
2024-03-04 Mon 123,000 - 26,485,457 +17704 347 +2
2024-03-10 Sun 123,000 - 26,567,714 +82257 352 +5
2024-03-14 Thu 123,000 - 26,668,188 +100474 355 +3
2024-03-16 Sat 123,000 - 26,694,936 +26748 357 +2
2024-03-19 Tue 124,000 +1000 26,790,279 +95343 359 +2
2024-03-20 Wed 124,000 - 26,844,003 +53724 360 +1
2024-03-24 Sun 124,000 - 26,953,266 +109263 363 +3
2024-03-26 Tue 124,000 - 27,015,599 +62333 363 -
2024-04-07 Sun 125,000 +1000 27,209,723 +194124 367 +4
2024-04-08 Mon 125,000 - 27,255,988 +46265 367 -
2024-04-14 Sun 125,000 - 27,454,883 +198895 367 -
2024-04-17 Wed 125,000 - 27,591,093 +136210 368 +1
Toplam Özet +3000 +1278080 +27
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes