Mukbil Girgimoğlu
Mukbil Girgimoğlu

Aboneler

669

gösterimler

478,746

Videolar

15

YouTube ID

UC-Suvxd-4EzVGDIiBLwLusQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-07 Thu 652 - 462,998 - 15 -
2023-12-19 Tue 652 - 464,055 +1057 15 -
2023-12-29 Fri 653 +1 465,225 +1170 15 -
2024-01-20 Sat 654 +1 467,389 +2164 15 -
2024-01-28 Sun 654 - 468,049 +660 15 -
2024-01-29 Mon 654 - 468,049 - 15 -
2024-02-11 Sun 655 +1 469,205 +1156 15 -
2024-02-17 Sat 659 +4 471,674 +2469 15 -
2024-02-25 Sun 660 +1 472,948 +1274 15 -
2024-03-05 Tue 660 - 473,896 +948 15 -
2024-03-10 Sun 661 +1 474,474 +578 15 -
2024-03-19 Tue 663 +2 475,458 +984 15 -
2024-03-27 Wed 665 +2 476,518 +1060 15 -
2024-04-08 Mon 667 +2 477,794 +1276 15 -
2024-04-16 Tue 669 +2 478,746 +952 15 -
Toplam Özet +17 +15748 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes