GEBZE MARDİNCİLERİ
GEBZE MARDİNCİLERİ

S.A GÜVERCİN BESLEMEK BENİM İÇİN BÜYÜK BİR TUTKU VE KUŞÇU CAMİYASINI AYNI ÇATI ALTINDA BULUŞTURUP KUŞÇU CAMİYASINA BÜYÜK BİR PLATFORM ALTINDA BÜYÜK PROJELER UYGULANACAKTIR BUNUN İÇİNDE KANALIMIZIN BÜYÜMESİ GEREKMEKTEDİR KANALIMIZ BÜYÜDÜKÇE KANALIMIZIN YARARLARINI GERİ DÖNÜŞÜM OLARAK CAMİYAMIZ GÖRECEKTİR BUNUN İÇİN GEBZEMARDINCİLERİ YOUTUBE KANILIMA ABONE OLUN GÖRÜŞMEK ÜZERE

Aboneler

1,690

gösterimler

245,676

Videolar

101

YouTube ID

UC-hQJPZnhAlCB6LpUQEw7Og

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 1,680 - 243,770 - 101 -
2024-01-29 Mon 1,680 - 243,770 - 101 -
2024-02-06 Tue 1,680 - 243,937 +167 101 -
2024-02-07 Wed 1,680 - 243,965 +28 101 -
2024-02-13 Tue 1,680 - 244,082 +117 101 -
2024-02-17 Sat 1,680 - 244,161 +79 101 -
2024-02-18 Sun 1,680 - 244,185 +24 101 -
2024-03-02 Sat 1,680 - 244,469 +284 101 -
2024-03-10 Sun 1,680 - 244,643 +174 101 -
2024-03-13 Wed 1,680 - 244,733 +90 101 -
2024-03-19 Tue 1,690 +10 244,843 +110 101 -
2024-03-24 Sun 1,690 - 245,020 +177 101 -
2024-04-04 Thu 1,690 - 245,317 +297 101 -
2024-04-15 Mon 1,690 - 245,647 +330 101 -
2024-04-16 Tue 1,690 - 245,676 +29 101 -
Toplam Özet +10 +1906 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes