Aboneler

24,300

gösterimler

9,709,266

Videolar

19

YouTube ID

UC0qSeGFYKzatmIj8XEWcqzA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-29 Thu 24,300 - 9,709,134 - 19 -
2024-03-10 Sun 24,300 - 9,709,161 +27 19 -
2024-03-12 Tue 24,300 - 9,709,171 +10 19 -
2024-03-14 Thu 24,300 - 9,709,181 +10 19 -
2024-03-16 Sat 24,300 - 9,709,190 +9 19 -
2024-03-22 Fri 24,300 - 9,709,204 +14 19 -
2024-03-23 Sat 24,300 - 9,709,205 +1 19 -
2024-03-24 Sun 24,300 - 9,709,205 - 19 -
2024-03-26 Tue 24,300 - 9,709,210 +5 19 -
2024-04-02 Tue 24,300 - 9,709,231 +21 19 -
2024-04-03 Wed 24,300 - 9,709,238 +7 19 -
2024-04-04 Thu 24,300 - 9,709,239 +1 19 -
2024-04-13 Sat 24,300 - 9,709,263 +24 19 -
2024-04-16 Tue 24,300 - 9,709,265 +2 19 -
2024-04-17 Wed 24,300 - 9,709,266 +1 19 -
Toplam Özet - +132 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes