Hasan Tahsin
Hasan Tahsin

Merhabalar arkadaşlar Ben Hasan Tahsin. Bu Kanalda PUBG mobile Eğlenceli Mobil, PS4 Oyunlar ve Kaliteli Oyunları Atmaktayım Arada Clash royale , clash of clans Paylaşabilirim Kısacası Youtube Hem Eğlendiğim Hem de Eğlendirdiğim Videolarım Paylasmaktayım Kaçrmamak için Takip Etmeyi Unutmayın. Çünkü Günde En Az 1 Video Paylaşmaktayım:))

Aboneler

1,090

gösterimler

17,836

Videolar

199

YouTube ID

UC2AlOGoufC1GZtJU5R8g5fA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 1,090 - 17,778 - 198 -
2024-01-29 Mon 1,090 - 17,781 +3 198 -
2024-02-09 Fri 1,090 - 17,783 +2 198 -
2024-02-13 Tue 1,090 - 17,783 - 198 -
2024-02-17 Sat 1,090 - 17,784 +1 198 -
2024-02-21 Wed 1,090 - 17,795 +11 199 +1
2024-03-04 Mon 1,090 - 17,810 +15 199 -
2024-03-10 Sun 1,090 - 17,811 +1 199 -
2024-03-15 Fri 1,090 - 17,822 +11 199 -
2024-03-19 Tue 1,090 - 17,824 +2 199 -
2024-03-27 Wed 1,090 - 17,826 +2 199 -
2024-03-29 Fri 1,090 - 17,827 +1 199 -
2024-03-30 Sat 1,090 - 17,827 - 199 -
2024-04-08 Mon 1,090 - 17,831 +4 199 -
2024-04-17 Wed 1,090 - 17,836 +5 199 -
Toplam Özet - +58 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes