kick buttowski efsane montaj salonu
kick buttowski efsane montaj salonu

GERİ DÖNDÜM

Aboneler

2,740

gösterimler

2,145,344

Videolar

1,721

YouTube ID

UC2LxauPzEEbf-pQCWnajHyQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-04 Mon 2,700 - 2,116,643 - 1,719 -
2024-03-10 Sun 2,700 - 2,119,787 +3144 1,719 -
2024-03-13 Wed 2,700 - 2,122,210 +2423 1,719 -
2024-03-14 Thu 2,700 - 2,122,746 +536 1,719 -
2024-03-17 Sun 2,700 - 2,123,756 +1010 1,719 -
2024-03-19 Tue 2,700 - 2,124,881 +1125 1,719 -
2024-03-20 Wed 2,710 +10 2,125,881 +1000 1,719 -
2024-03-22 Fri 2,710 - 2,126,871 +990 1,719 -
2024-03-26 Tue 2,710 - 2,130,154 +3283 1,718 -1
2024-03-29 Fri 2,720 +10 2,132,048 +1894 1,718 -
2024-04-07 Sun 2,730 +10 2,137,478 +5430 1,718 -
2024-04-09 Tue 2,740 +10 2,138,804 +1326 1,720 +2
2024-04-10 Wed 2,740 - 2,138,804 - 1,720 -
2024-04-16 Tue 2,740 - 2,144,444 +5640 1,721 +1
2024-04-17 Wed 2,740 - 2,145,344 +900 1,721 -
Toplam Özet +40 +28701 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes