DENİZ MÜZİK
DENİZ MÜZİK

ANKARA YEREL SANATÇILARIMIZIN SAHNE, KONSER, CANLI PERFORMANS, DÜĞÜN KAYITLARINA KANALIMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. Emeği Geçen Sanatçılara Teşekkür Ederiz. ŞİKAYET İSTEK VE ÖNERİ İÇİN dfm0600@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aboneler

13,500

gösterimler

8,521,929

Videolar

907

YouTube ID

UC2j_NCIhTiHX3ZDXMLx4VmQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 13,100 - 8,302,435 - 977 -
2024-02-27 Tue 13,200 +100 8,243,885 -58550 936 -41
2024-02-28 Wed 13,200 - 8,247,746 +3861 932 -4
2024-03-10 Sun 13,200 - 8,288,579 +40833 914 -18
2024-03-14 Thu 13,300 +100 8,306,554 +17975 912 -2
2024-03-16 Sat 13,300 - 8,312,030 +5476 912 -
2024-03-17 Sun 13,300 - 8,323,834 +11804 912 -
2024-03-19 Tue 13,300 - 8,328,842 +5008 912 -
2024-03-22 Fri 13,300 - 8,344,588 +15746 912 -
2024-03-25 Mon 13,300 - 8,372,422 +27834 912 -
2024-03-26 Tue 13,300 - 8,377,527 +5105 912 -
2024-03-28 Thu 13,400 +100 8,389,537 +12010 912 -
2024-04-06 Sat 13,400 - 8,443,631 +54094 912 -
2024-04-08 Mon 13,400 - 8,456,599 +12968 912 -
2024-04-17 Wed 13,500 +100 8,521,929 +65330 907 -5
Toplam Özet +400 +219494 -70
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes