Özlem Aksoy
Özlem Aksoy

Aboneler

31,900

gösterimler

33,417,404

Videolar

156

YouTube ID

UC2xuRrhzqOpH_xNdeibXztg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-16 Fri 28,500 - 29,659,224 - 120 -
2024-02-17 Sat 28,500 - 29,730,679 +71455 120 -
2024-02-26 Mon 29,300 +800 30,466,991 +736312 125 +5
2024-02-27 Tue 29,400 +100 30,547,786 +80795 125 -
2024-03-08 Fri 30,200 +800 31,303,912 +756126 133 +8
2024-03-09 Sat 30,400 +200 31,494,459 +190547 134 +1
2024-03-10 Sun 30,500 +100 31,494,459 - 134 -
2024-03-14 Thu 30,800 +300 31,869,247 +374788 137 +3
2024-03-20 Wed 31,200 +400 32,171,598 +302351 139 +2
2024-03-22 Fri 31,200 - 32,214,074 +42476 141 +2
2024-03-26 Tue 31,400 +200 32,514,045 +299971 145 +4
2024-04-01 Mon 31,600 +200 32,754,175 +240130 147 +2
2024-04-07 Sun 31,800 +200 33,038,876 +284701 150 +3
2024-04-11 Thu 31,900 +100 33,282,420 +243544 152 +2
2024-04-17 Wed 31,900 - 33,417,404 +134984 156 +4
Toplam Özet +3400 +3758180 +36
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes