Sheax Exe
Sheax Exe

Defalarca kez Tiktokta anime , eski çizgi dizi bölümleri paylaştım yeri geldi hiç etkileşim alamadım , yeri geldi günlerimi harcadıgım videolar 0 izlenmede kaldı.. Ancak 20/04/2022 de attığım o regular show editinden sonra hızlı bir yükselişe geçtim. O gün bu gündür sürekli çizgi dizi editleri paylaştım , neredeyse hergün içerik ürettim ve tiktokta bunun karşılığını aldım. Şimdiki hedefim YouTube ve Instagram da da aynı istikrarı yakalamak. Ancak bu yolda sizlerin de desteklerine ihtiyacım var. Bana bu yolda yardım eder misin eski dostum :) ?Şuanlık Abone Hedefim ?Sene sonuna kadar 5000 abone. ⬇️Daha fazla içeriğe ulaşmak için diğer hesaplarımı takip etmeyi unutma⬇️

Aboneler

492

gösterimler

61,335

Videolar

63

YouTube ID

UC3Cv616oGSntgqWx4-iNOiQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-06 Wed 494 - 61,091 - 63 -
2024-03-10 Sun 494 - 61,117 +26 63 -
2024-03-15 Fri 493 -1 61,148 +31 63 -
2024-03-17 Sun 493 - 61,159 +11 63 -
2024-03-19 Tue 493 - 61,171 +12 63 -
2024-03-27 Wed 493 - 61,205 +34 63 -
2024-03-28 Thu 493 - 61,210 +5 63 -
2024-03-31 Sun 493 - 61,223 +13 63 -
2024-04-07 Sun 492 -1 61,265 +42 63 -
2024-04-08 Mon 492 - 61,265 - 63 -
2024-04-11 Thu 492 - 61,281 +16 63 -
2024-04-18 Thu 492 - 61,317 +36 63 -
2024-04-19 Fri 492 - 61,323 +6 63 -
2024-04-20 Sat 492 - 61,331 +8 63 -
2024-04-21 Sun 492 - 61,335 +4 63 -
Toplam Özet -2 +244 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes