Batuhan KORKMAZ
Batuhan KORKMAZ

Türkiye de bir çok noktayı gezdim. O zaman youtube kanalı açmak gibi bir planım yoktu.Şimdi ise Dünyaya açılıyorum. İlk durak Bulgaristan :)

Aboneler

1,080

gösterimler

434,356

Videolar

23

YouTube ID

UC3usppUr8SVlh6An25fDnLw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-13 Tue 1,080 - 432,094 - 23 -
2024-02-17 Sat 1,080 - 432,204 +110 23 -
2024-02-19 Mon 1,080 - 432,299 +95 23 -
2024-02-21 Wed 1,080 - 432,343 +44 23 -
2024-03-02 Sat 1,080 - 432,720 +377 23 -
2024-03-08 Fri 1,080 - 432,951 +231 23 -
2024-03-10 Sun 1,080 - 432,984 +33 23 -
2024-03-11 Mon 1,080 - 433,045 +61 23 -
2024-03-14 Thu 1,080 - 433,100 +55 23 -
2024-03-19 Tue 1,080 - 433,356 +256 23 -
2024-03-25 Mon 1,080 - 433,575 +219 23 -
2024-04-06 Sat 1,080 - 433,923 +348 23 -
2024-04-07 Sun 1,080 - 433,965 +42 23 -
2024-04-08 Mon 1,080 - 434,039 +74 23 -
2024-04-16 Tue 1,080 - 434,356 +317 23 -
Toplam Özet - +2262 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes