SİNOP ÖZGÜR HABER
SİNOP ÖZGÜR HABER

Sinopta en mutlu şehirde en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmenin tek adresi KAMERAMEN AYGÜN KOÇAK :irtibat : 05418605995 her türlü organisazyonunuz fotograflanır kameraya cekilir ve özel montaj ile sizlerin seyir zevkinize göre hazırlanır... düğün kına nişan mevlit sünnet doğum günü dış mekan doğa çekimi ve aklınıza gelebılecek her türlü cekimler için bir telefonunuz yeterli...

Aboneler

826

gösterimler

383,804

Videolar

107

YouTube ID

UC3w5-RPPjhZF6djMsiqIJfg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-10 Sun 822 - 381,607 - 107 -
2024-03-15 Fri 822 - 381,931 +324 107 -
2024-03-17 Sun 822 - 382,027 +96 107 -
2024-03-19 Tue 823 +1 382,109 +82 107 -
2024-03-21 Thu 823 - 382,226 +117 107 -
2024-03-24 Sun 823 - 382,385 +159 107 -
2024-03-26 Tue 823 - 382,486 +101 107 -
2024-03-27 Wed 823 - 382,528 +42 107 -
2024-03-28 Thu 823 - 382,577 +49 107 -
2024-04-07 Sun 823 - 383,100 +523 107 -
2024-04-08 Mon 824 +1 383,100 - 107 -
2024-04-18 Thu 826 +2 383,692 +592 107 -
2024-04-19 Fri 826 - 383,740 +48 107 -
2024-04-20 Sat 826 - 383,740 - 107 -
2024-04-21 Sun 826 - 383,804 +64 107 -
Toplam Özet +4 +2197 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes