xSwesfy
xSwesfy

Kalitenin 2 numaralı adresine hoş geldiniz EKİPMANLAR Galaxy a51 Ps4 slim 500Gb Kulaklık: gamepower medusa Mouse: Rampage space Klavye: razer cynosa v2 işlemci: Ryzen 5 2600 6 core 12 threads 3.4ghz RAM: NeoForza 3000mhz 16gb RAM 2x8 Ekran Kartı: Biostar Rx570 8GB Anakart: A320M-K Pro Depolama: 512GB Ssd PSU: 650Wat Monitör:Rampage rm344 144hz(165hz oc) 1ms monitör

Aboneler

213

gösterimler

46,769

Videolar

381

YouTube ID

UC4bqrSx44-zXl_NdiPm37jw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-22 Thu 214 - 46,758 - 382 -
2024-03-04 Mon 214 - 46,767 +9 382 -
2024-03-06 Wed 214 - 46,772 +5 382 -
2024-03-10 Sun 214 - 46,777 +5 382 -
2024-03-14 Thu 214 - 46,780 +3 382 -
2024-03-18 Mon 214 - 46,786 +6 382 -
2024-03-19 Tue 214 - 46,786 - 382 -
2024-03-24 Sun 214 - 46,788 +2 382 -
2024-03-25 Mon 213 -1 46,804 +16 382 -
2024-03-27 Wed 213 - 46,804 - 382 -
2024-03-28 Thu 213 - 46,806 +2 382 -
2024-04-01 Mon 213 - 46,745 -61 381 -1
2024-04-05 Fri 213 - 46,756 +11 381 -
2024-04-14 Sun 213 - 46,766 +10 381 -
2024-04-16 Tue 213 - 46,769 +3 381 -
Toplam Özet -1 +11 -1
Sonraki güncelleme 2 hours 0 minutes