Feriköy Öğrenci Yurdu
Feriköy Öğrenci Yurdu

Aboneler

5,030

gösterimler

1,226,063

Videolar

186

YouTube ID

UC50pGnOEfJ_toqqYWVImudw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-07 Thu 5,030 - 1,222,682 - 186 -
2024-03-10 Sun 5,030 - 1,222,873 +191 186 -
2024-03-11 Mon 5,030 - 1,222,958 +85 186 -
2024-03-14 Thu 5,030 - 1,223,340 +382 186 -
2024-03-19 Tue 5,030 - 1,223,701 +361 186 -
2024-03-20 Wed 5,030 - 1,223,827 +126 186 -
2024-03-22 Fri 5,030 - 1,223,959 +132 186 -
2024-03-23 Sat 5,030 - 1,224,036 +77 186 -
2024-04-01 Mon 5,030 - 1,224,716 +680 186 -
2024-04-03 Wed 5,030 - 1,224,841 +125 186 -
2024-04-13 Sat 5,030 - 1,225,439 +598 186 -
2024-04-14 Sun 5,030 - 1,225,527 +88 186 -
2024-04-19 Fri 5,030 - 1,225,923 +396 186 -
2024-04-20 Sat 5,030 - 1,225,923 - 186 -
2024-04-21 Sun 5,030 - 1,226,063 +140 186 -
Toplam Özet - +3381 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes