Gözde YILDIZ
Gözde YILDIZ

Beraberce eğleneliiim ?

Aboneler

5,120,000

gösterimler

3,341,942,742

Videolar

886

YouTube ID

UC5OtX12L3Uju6blO2RZwQ6A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-15 Thu 4,810,000 - 3,204,447,915 - 834 -
2024-02-17 Sat 4,810,000 - 3,210,990,741 +6542826 837 +3
2024-02-19 Mon 4,820,000 +10000 3,215,118,374 +4127633 840 +3
2024-03-01 Fri 4,860,000 +40000 3,236,026,942 +20908568 852 +12
2024-03-09 Sat 4,890,000 +30000 3,249,743,067 +13716125 855 +3
2024-03-10 Sun 4,890,000 - 3,251,647,194 +1904127 858 +3
2024-03-14 Thu 4,910,000 +20000 3,260,359,892 +8712698 860 +2
2024-03-16 Sat 4,920,000 +10000 3,262,387,296 +2027404 864 +4
2024-03-18 Mon 4,930,000 +10000 3,266,803,919 +4416623 867 +3
2024-03-26 Tue 4,980,000 +50000 3,286,550,462 +19746543 874 +7
2024-03-27 Wed 4,980,000 - 3,288,563,825 +2013363 875 +1
2024-04-05 Fri 5,040,000 +60000 3,308,517,582 +19953757 879 +4
2024-04-07 Sun 5,060,000 +20000 3,312,583,052 +4065470 876 -3
2024-04-13 Sat 5,110,000 +50000 3,331,313,642 +18730590 885 +9
2024-04-17 Wed 5,120,000 +10000 3,341,942,742 +10629100 886 +1
Toplam Özet +310000 +137494827 +52
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes