Halil İbrahim Göker
Halil İbrahim Göker

halil@51digital.com

Aboneler

1,730,000

gösterimler

648,557,688

Videolar

270

YouTube ID

UC5VfcMtimzCTxWZkpkaTQOA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-18 Sun 1,700,000 - 612,678,167 - 261 -
2024-02-23 Fri 1,700,000 - 615,619,741 +2941574 261 -
2024-03-10 Sun 1,710,000 +10000 622,912,886 +7293145 262 +1
2024-03-12 Tue 1,710,000 - 623,941,301 +1028415 262 -
2024-03-13 Wed 1,710,000 - 624,247,806 +306505 262 -
2024-03-14 Thu 1,710,000 - 624,656,901 +409095 262 -
2024-03-16 Sat 1,710,000 - 625,091,448 +434547 262 -
2024-03-19 Tue 1,710,000 - 626,593,263 +1501815 264 +2
2024-03-26 Tue 1,710,000 - 633,858,228 +7264965 266 +2
2024-03-27 Wed 1,710,000 - 635,003,355 +1145127 266 -
2024-03-29 Fri 1,720,000 +10000 636,538,263 +1534908 266 -
2024-03-30 Sat 1,720,000 - 637,320,106 +781843 268 +2
2024-04-07 Sun 1,720,000 - 641,432,842 +4112736 268 -
2024-04-12 Fri 1,720,000 - 644,760,692 +3327850 269 +1
2024-04-17 Wed 1,730,000 +10000 648,557,688 +3796996 270 +1
Toplam Özet +30000 +35879521 +9
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes