Medya Detay
Medya Detay

Sakarya ve ilçelerinden güncel ve son dakika haberlerini öğrenmek için tek adresiniz www.MedyaDetay.com ~İHLAS HABER AJANSI ABONESİDİR~

Aboneler

1,980

gösterimler

2,150,752

Videolar

1,946

YouTube ID

UC5YHdgeQmycmfgljwgWmHpQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-10 Sun 1,920 - 2,114,889 - 1,927 -
2024-03-12 Tue 1,920 - 2,117,658 +2769 1,929 +2
2024-03-14 Thu 1,920 - 2,118,643 +985 1,931 +2
2024-03-15 Fri 1,920 - 2,119,037 +394 1,931 -
2024-03-16 Sat 1,920 - 2,119,037 - 1,931 -
2024-03-19 Tue 1,920 - 2,119,931 +894 1,932 +1
2024-03-22 Fri 1,930 +10 2,121,939 +2008 1,934 +2
2024-03-25 Mon 1,940 +10 2,130,035 +8096 1,934 -
2024-03-26 Tue 1,940 - 2,131,601 +1566 1,936 +2
2024-03-28 Thu 1,950 +10 2,135,299 +3698 1,937 +1
2024-04-05 Fri 1,960 +10 2,138,367 +3068 1,942 +5
2024-04-07 Sun 1,970 +10 2,144,111 +5744 1,942 -
2024-04-14 Sun 1,980 +10 2,149,760 +5649 1,944 +2
2024-04-16 Tue 1,980 - 2,150,211 +451 1,946 +2
2024-04-17 Wed 1,980 - 2,150,752 +541 1,946 -
Toplam Özet +60 +35863 +19
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes