MARULKAFA
MARULKAFA

SELAAAMUNALEYKÜÜÜM

Aboneler

1,450,000

gösterimler

276,369,616

Videolar

339

YouTube ID

UC6_V9lXz7HRkvTIVKWmliWg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 1,450,000 - 275,759,219 - 339 -
2024-03-06 Wed 1,450,000 - 275,837,793 +78574 339 -
2024-03-10 Sun 1,450,000 - 275,892,686 +54893 339 -
2024-03-14 Thu 1,450,000 - 275,945,438 +52752 339 -
2024-03-16 Sat 1,450,000 - 275,959,640 +14202 339 -
2024-03-19 Tue 1,450,000 - 276,012,045 +52405 339 -
2024-03-20 Wed 1,450,000 - 276,027,042 +14997 339 -
2024-03-22 Fri 1,450,000 - 276,048,930 +21888 339 -
2024-03-26 Tue 1,450,000 - 276,100,654 +51724 339 -
2024-04-06 Sat 1,450,000 - 276,233,782 +133128 339 -
2024-04-07 Sun 1,450,000 - 276,243,004 +9222 339 -
2024-04-08 Mon 1,450,000 - 276,243,004 - 339 -
2024-04-09 Tue 1,450,000 - 276,267,781 +24777 339 -
2024-04-12 Fri 1,450,000 - 276,299,657 +31876 339 -
2024-04-17 Wed 1,450,000 - 276,369,616 +69959 339 -
Toplam Özet - +610397 -
Sonraki güncelleme 4 hours 8 minutes