süleyman demir
süleyman demir

Drone ve Mini İha Teknolojileri Hava Çekimleri Drone & Uav

Aboneler

781

gösterimler

283,810

Videolar

584

YouTube ID

UC6niKT4b2D9rVnyHpC1O2BQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-08 Fri 771 - 281,802 - 584 -
2024-03-10 Sun 772 +1 281,887 +85 584 -
2024-03-11 Mon 772 - 281,947 +60 584 -
2024-03-13 Wed 773 +1 282,068 +121 584 -
2024-03-16 Sat 773 - 282,201 +133 584 -
2024-03-17 Sun 773 - 282,308 +107 584 -
2024-03-19 Tue 773 - 282,458 +150 584 -
2024-03-20 Wed 774 +1 282,535 +77 584 -
2024-03-23 Sat 774 - 282,680 +145 584 -
2024-03-25 Mon 776 +2 282,806 +126 584 -
2024-03-29 Fri 777 +1 282,967 +161 584 -
2024-04-06 Sat 779 +2 283,269 +302 584 -
2024-04-11 Thu 781 +2 283,520 +251 584 -
2024-04-16 Tue 781 - 283,767 +247 584 -
2024-04-17 Wed 781 - 283,810 +43 584 -
Toplam Özet +10 +2008 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes