The Sarı
The Sarı

Vizyonu Değiştirdik Sıra Delilikte?

Aboneler

769

gösterimler

642,176

Videolar

10

YouTube ID

UC7dxUzCoIS0AS-9-mQc9AeA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 764 - 633,260 - 9 -
2024-02-21 Wed 765 +1 633,428 +168 9 -
2024-02-27 Tue 766 +1 633,591 +163 9 -
2024-03-04 Mon 766 - 633,853 +262 9 -
2024-03-05 Tue 766 - 633,853 - 9 -
2024-03-10 Sun 766 - 634,081 +228 9 -
2024-03-16 Sat 769 +3 640,471 +6390 10 +1
2024-03-19 Tue 769 - 640,649 +178 10 -
2024-03-23 Sat 770 +1 640,819 +170 10 -
2024-03-29 Fri 769 -1 641,155 +336 10 -
2024-04-01 Mon 769 - 641,429 +274 10 -
2024-04-03 Wed 769 - 641,508 +79 10 -
2024-04-10 Wed 769 - 641,860 +352 10 -
2024-04-14 Sun 769 - 642,094 +234 10 -
2024-04-16 Tue 769 - 642,176 +82 10 -
Toplam Özet +5 +8916 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes