extra-ordinary stories
extra-ordinary stories

Extra-ordinarystories, extra, huge, enourmas, Most, more, interesting, odd, horrible, exiting, wild, adrenaline, extra,

Aboneler

521,000

gösterimler

74,481

Videolar

70

YouTube ID

UC7hjmhhFlIhSnc5dwbDYwFA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-12 Mon 523,000 - 73,075 - 70 -
2024-02-13 Tue 523,000 - 73,099 +24 70 -
2024-02-15 Thu 523,000 - 73,111 +12 70 -
2024-02-17 Sat 523,000 - 73,212 +101 70 -
2024-02-23 Fri 523,000 - 73,470 +258 70 -
2024-03-02 Sat 522,000 -1000 73,770 +300 70 -
2024-03-10 Sun 522,000 - 74,145 +375 70 -
2024-03-14 Thu 522,000 - 74,321 +176 70 -
2024-03-15 Fri 522,000 - 74,321 - 70 -
2024-03-19 Tue 522,000 - 74,374 +53 70 -
2024-03-26 Tue 522,000 - 74,414 +40 70 -
2024-03-28 Thu 522,000 - 74,416 +2 70 -
2024-03-29 Fri 522,000 - 74,419 +3 70 -
2024-04-07 Sun 522,000 - 74,453 +34 70 -
2024-04-17 Wed 521,000 -1000 74,481 +28 70 -
Toplam Özet -2000 +1406 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes