ÜMİT CAN HOCAN
ÜMİT CAN HOCAN

Merhaba değerli öğrencim. Kanalımızda başta İngilizce ve Fen Bilimleri dersleri olmak üzere Türkçe, Sosyal, İnkılap, Matematik derslerinin animasyonlu konu anlatımı videolarını yayınlıyorum. Ayrıca yazılı sınavlar, bursluluk sınavı ve Lgs gibi ulusal sınavlar için full tekrar, rehberlik ve motivasyon videoları çekiyorum. Kanalımızın ana videoları animasyonlu İngilizce kelime ve konu anlatımı videoları ve de Fen Bilimleri videoları. Ümit Can Hocan kimdir? Ümit Can Hocan İngilizce Öğretmenliği Fakültesi mezunu olup C1 seviyede İngilizce, B2 seviyede Almanca biliyor. 2006 yılından beri aktif olarak öğretmenlik yapmış, Lgs ve Bursluluk Sınavı gibi sınavlara binlerce öğrenci hazırlamıştır. ✨Profesyonel Seviyede Kullandığım Programlar *Microsoft Office Programları *Adobe Photoshop *Vyond *Camtasia Studio *Adobe Premier Pro INSTAGRAM : https://www.instagram.com/umitcanhocan/

Aboneler

190,000

gösterimler

22,701,474

Videolar

593

YouTube ID

UC7kx9V-_-xx9PgnuFJbt5eA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-05 Tue 183,000 - 22,138,375 - 576 -
2024-03-10 Sun 183,000 - 22,214,230 +75855 579 +3
2024-03-13 Wed 183,000 - 22,266,443 +52213 582 +3
2024-03-14 Thu 183,000 - 22,284,719 +18276 581 -1
2024-03-17 Sun 183,000 - 22,311,339 +26620 582 +1
2024-03-19 Tue 183,000 - 22,317,343 +6004 582 -
2024-03-26 Tue 186,000 +3000 21,722,082 -595261 581 -1
2024-03-27 Wed 187,000 +1000 21,875,970 +153888 582 +1
2024-03-29 Fri 189,000 +2000 22,173,109 +297139 582 -
2024-03-31 Sun 189,000 - 22,238,214 +65105 582 -
2024-04-01 Mon 189,000 - 22,267,805 +29591 582 -
2024-04-03 Wed 189,000 - 22,439,630 +171825 584 +2
2024-04-07 Sun 190,000 +1000 22,588,278 +148648 585 +1
2024-04-08 Mon 190,000 - 22,600,316 +12038 588 +3
2024-04-17 Wed 190,000 - 22,701,474 +101158 593 +5
Toplam Özet +7000 +563099 +17
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes