Emre Alihan
Emre Alihan

Bu kanalda kendinizden bir parça bulabilirsiniz! ama şunu asla unutmayın bu benim kanalım. Ve benim bütün parçalarım burada.

Aboneler

332

gösterimler

12,705

Videolar

1

YouTube ID

UC8EZf5jGzCSGVe3J311j2ng

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 332 - 13,054 - 3 -
2024-03-06 Wed 332 - 13,054 - 3 -
2024-03-10 Sun 332 - 13,054 - 3 -
2024-03-13 Wed 332 - 13,054 - 3 -
2024-03-14 Thu 332 - 13,054 - 3 -
2024-03-19 Tue 332 - 13,054 - 3 -
2024-03-22 Fri 332 - 13,056 +2 3 -
2024-03-24 Sun 332 - 12,705 -351 1 -2
2024-03-27 Wed 332 - 12,705 - 1 -
2024-04-01 Mon 332 - 12,705 - 1 -
2024-04-02 Tue 332 - 12,705 - 1 -
2024-04-04 Thu 332 - 12,705 - 1 -
2024-04-11 Thu 332 - 12,705 - 1 -
2024-04-14 Sun 332 - 12,705 - 1 -
2024-04-16 Tue 332 - 12,705 - 1 -
Toplam Özet - -349 -2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes