mehmet efe usta
mehmet efe usta

Aboneler

64,500

gösterimler

12,695,761

Videolar

408

YouTube ID

UC8Hjd2GhDFHzcB5hCE1Jc2A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-20 Tue 58,700 - 11,954,902 - 395 -
2024-03-02 Sat 59,400 +700 12,074,400 +119498 397 +2
2024-03-05 Tue 59,800 +400 12,121,508 +47108 398 +1
2024-03-10 Sun 61,300 +1500 12,226,546 +105038 398 -
2024-03-13 Wed 61,600 +300 12,272,753 +46207 400 +2
2024-03-14 Thu 61,700 +100 12,290,455 +17702 398 -2
2024-03-16 Sat 61,900 +200 12,306,706 +16251 401 +3
2024-03-19 Tue 62,300 +400 12,357,438 +50732 401 -
2024-03-20 Wed 62,400 +100 12,369,828 +12390 401 -
2024-03-24 Sun 63,000 +600 12,445,539 +75711 402 +1
2024-03-26 Tue 63,300 +300 12,473,656 +28117 403 +1
2024-03-28 Thu 63,500 +200 12,500,940 +27284 403 -
2024-03-30 Sat 63,600 +100 12,523,271 +22331 403 -
2024-04-10 Wed 64,300 +700 12,635,895 +112624 405 +2
2024-04-17 Wed 64,500 +200 12,695,761 +59866 408 +3
Toplam Özet +5800 +740859 +13
Sonraki güncelleme 3 hours 37 minutes