Organik Annem
Organik Annem

"Geçmişten Öğren, Geleceğe Hazırlan" sloganıyla yola çıkmış, eski doğallığa dönüş yolu içerisinde her gün yenilenen bir Youtube kanalıdır. Eski mutlu, sağlıklı günlerimize dönmek için gerekli bilgileri, sizlerle paylaşacak, paylaştıkça büyüyerek kocaman bir aile olacağız. Siz de bu ailenin organik bir parçası olmaya var mısınız? İşbirliği ve reklam için organik.annemm@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Aboneler

85,200

gösterimler

15,257,371

Videolar

895

YouTube ID

UC8OrE8PrwoeUxx2KwqtgkyA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-14 Thu 83,900 - 14,775,078 - 875 -
2024-03-15 Fri 83,900 - 14,775,078 - 875 -
2024-03-16 Sat 84,000 +100 14,826,194 +51116 876 +1
2024-03-19 Tue 84,200 +200 14,973,751 +147557 876 -
2024-03-24 Sun 84,400 +200 15,065,984 +92233 877 +1
2024-03-25 Mon 84,400 - 15,074,344 +8360 878 +1
2024-03-26 Tue 84,500 +100 15,088,644 +14300 879 +1
2024-03-28 Thu 84,500 - 15,104,589 +15945 880 +1
2024-04-01 Mon 84,600 +100 15,137,825 +33236 883 +3
2024-04-03 Wed 84,700 +100 15,161,707 +23882 884 +1
2024-04-05 Fri 84,700 - 15,171,842 +10135 885 +1
2024-04-07 Sun 84,900 +200 15,185,819 +13977 887 +2
2024-04-14 Sun 85,100 +200 15,239,765 +53946 893 +6
2024-04-16 Tue 85,200 +100 15,257,371 +17606 895 +2
2024-04-17 Wed 85,200 - 15,257,371 - 895 -
Toplam Özet +1300 +482293 +20
Sonraki güncelleme 1 hours 53 minutes