Aboneler

5,820,000

gösterimler

1,530,962,868

Videolar

401

YouTube ID

UC8uTWdM6Ns528noHMHBN15g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-04 Thu 5,840,000 - 1,530,912,160 - 384 -
2024-01-07 Sun 5,840,000 - 1,530,913,152 +992 384 -
2024-01-16 Tue 5,840,000 - 1,530,918,378 +5226 384 -
2024-01-17 Wed 5,840,000 - 1,530,919,044 +666 384 -
2024-01-24 Wed 5,840,000 - 1,530,923,348 +4304 384 -
2024-01-28 Sun 5,830,000 -10000 1,530,926,318 +2970 385 +1
2024-01-29 Mon 5,830,000 - 1,530,926,318 - 385 -
2024-02-06 Tue 5,830,000 - 1,530,935,168 +8850 391 +6
2024-02-11 Sun 5,830,000 - 1,530,944,072 +8904 393 +2
2024-02-13 Tue 5,830,000 - 1,530,946,919 +2847 394 +1
2024-02-15 Thu 5,830,000 - 1,530,947,500 +581 394 -
2024-02-17 Sat 5,830,000 - 1,530,949,481 +1981 395 +1
2024-02-23 Fri 5,830,000 - 1,530,949,481 - 395 -
2024-02-24 Sat 5,830,000 - 1,530,949,481 - 395 -
2024-03-02 Sat 5,820,000 -10000 1,530,962,868 +13387 401 +6
Toplam Özet -20000 +50708 +17
Sonraki güncelleme 3 hours 52 minutes