Aboneler

5,790,000

gösterimler

1,931,972,330

Videolar

515

YouTube ID

UC8uTWdM6Ns528noHMHBN15g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-05-31 Fri 5,800,000 - 1,931,941,327 - 515 -
2024-06-05 Wed 5,800,000 - 1,931,943,354 +2027 515 -
2024-06-07 Fri 5,800,000 - 1,931,945,257 +1903 515 -
2024-06-09 Sun 5,800,000 - 1,931,946,540 +1283 515 -
2024-06-10 Mon 5,800,000 - 1,931,947,118 +578 515 -
2024-06-14 Fri 5,800,000 - 1,931,949,394 +2276 515 -
2024-06-15 Sat 5,800,000 - 1,931,949,998 +604 515 -
2024-06-18 Tue 5,800,000 - 1,931,951,202 +1204 515 -
2024-06-25 Tue 5,800,000 - 1,931,955,948 +4746 515 -
2024-06-26 Wed 5,800,000 - 1,931,956,525 +577 515 -
2024-06-28 Fri 5,800,000 - 1,931,957,720 +1195 515 -
2024-07-05 Fri 5,790,000 -10000 1,931,961,376 +3656 515 -
2024-07-15 Mon 5,790,000 - 1,931,968,609 +7233 515 -
2024-07-16 Tue 5,790,000 - 1,931,969,110 +501 515 -
2024-07-22 Mon 5,790,000 - 1,931,972,330 +3220 515 -
Toplam Özet -10000 +31003 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes