samet çevik
samet çevik

Aboneler

1,110

gösterimler

428

Videolar

2

YouTube ID

UC929FTQ9J1b7U4SR_5lKKcA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-02 Fri 1,110 - 416 - 2 -
2024-02-13 Tue 1,110 - 421 +5 2 -
2024-02-21 Wed 1,110 - 421 - 2 -
2024-02-22 Thu 1,110 - 421 - 2 -
2024-02-29 Thu 1,110 - 421 - 2 -
2024-03-10 Sun 1,110 - 421 - 2 -
2024-03-15 Fri 1,110 - 422 +1 2 -
2024-03-19 Tue 1,110 - 422 - 2 -
2024-03-26 Tue 1,110 - 424 +2 2 -
2024-03-28 Thu 1,110 - 424 - 2 -
2024-03-30 Sat 1,110 - 424 - 2 -
2024-04-05 Fri 1,110 - 425 +1 2 -
2024-04-14 Sun 1,110 - 426 +1 2 -
2024-04-16 Tue 1,110 - 428 +2 2 -
2024-04-17 Wed 1,110 - 428 - 2 -
Toplam Özet - +12 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes