Kanal64
Kanal64

Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir hayata dair ne varsa güncel ve doğru bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Kanal64 youtube sayfasına abone olmayı unutmayın. Kanal64tv.com adresinden güncel haberleri takip edebilir bizlere ulaşabilirsiniz. Facebook Sayfamız İçin /Kanal64 Youtube : http://www.youtube.com/c/Kanal64 İnstagram Hesabımız için /kanal64usak Twitter Hesabımız için / @usakkanal64 iletişim mail : kanal64.usak@gmail.com Adreslerinden bizlere ulaşabilir gündemi takip edebilirsiniz. Acil destek 0357122247

Aboneler

1,350

gösterimler

543,159

Videolar

329

YouTube ID

UC9LEUE04tFEGkm8zp0YKzdg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-07 Wed 1,340 - 536,508 - 327 -
2024-02-13 Tue 1,340 - 537,020 +512 335 +8
2024-02-17 Sat 1,340 - 537,242 +222 335 -
2024-02-22 Thu 1,340 - 537,560 +318 335 -
2024-02-24 Sat 1,340 - 537,679 +119 335 -
2024-03-01 Fri 1,340 - 538,083 +404 336 +1
2024-03-08 Fri 1,340 - 539,189 +1106 336 -
2024-03-10 Sun 1,340 - 539,314 +125 336 -
2024-03-13 Wed 1,340 - 539,990 +676 336 -
2024-03-19 Tue 1,340 - 540,819 +829 336 -
2024-03-21 Thu 1,340 - 540,968 +149 336 -
2024-03-25 Mon 1,340 - 541,205 +237 336 -
2024-04-05 Fri 1,340 - 541,989 +784 327 -9
2024-04-16 Tue 1,350 +10 543,081 +1092 329 +2
2024-04-17 Wed 1,350 - 543,159 +78 329 -
Toplam Özet +10 +6651 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 17 minutes