Küçük Ailem ve Ben
Küçük Ailem ve Ben

Birbirinden güzel yemek tarifleri ile sizlerin karşınızdayız.Her evde bulunan malzemelerden yapılan yemekler çok işinize yarayacak. Tamamen eğlence amaçlı evde yaptığım yemeklerden oluşturduğum videoları bu kanalda sizlerle paylaşacağım. Kanalımız sürekli aktif olacak ve her gün video paylaşımı yapılacaktır.Ayrıca komik ve eğlenceli videolarımız da olacak.Kanalımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.Abone olmayı lütfen unutmayın.

Aboneler

327

gösterimler

9,003

Videolar

14

YouTube ID

UC9PtYi_QMHHzh6VNsJ-jjyA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-19 Mon 327 - 8,994 - 14 -
2024-02-20 Tue 327 - 8,994 - 14 -
2024-02-29 Thu 327 - 8,995 +1 14 -
2024-03-02 Sat 327 - 8,995 - 14 -
2024-03-03 Sun 327 - 8,996 +1 14 -
2024-03-10 Sun 327 - 8,996 - 14 -
2024-03-16 Sat 327 - 8,996 - 14 -
2024-03-19 Tue 327 - 8,996 - 14 -
2024-03-22 Fri 327 - 8,996 - 14 -
2024-03-27 Wed 327 - 8,998 +2 14 -
2024-03-28 Thu 327 - 8,998 - 14 -
2024-04-02 Tue 327 - 8,999 +1 14 -
2024-04-09 Tue 327 - 9,002 +3 14 -
2024-04-13 Sat 327 - 9,003 +1 14 -
2024-04-17 Wed 327 - 9,003 - 14 -
Toplam Özet - +9 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes