db PRO
db PRO

Herkese Merhaba. Kanalımızda Düzenlemesi Kendimize Ait Olan Müzik Paylaşımları Yapmaktayız.Okul Şarkılarından Remixlere, Karaoke (md alt yapı) lardan Kendimize Ait Parçalara Kadar Uzanan Geniş Bir Yelpazede İçerik Üretmekteyiz. Herkesi Kanalımıza Bekliyoruz..Keyifli Zamanlar Geçirmeniz Dileğiyle....

Aboneler

1,870

gösterimler

694,736

Videolar

40

YouTube ID

UC9Rx1Hj0iTOp7driYUvHhxQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-13 Tue 1,860 - 683,459 - 40 -
2024-02-17 Sat 1,860 - 684,164 +705 40 -
2024-02-20 Tue 1,860 - 684,682 +518 40 -
2024-02-21 Wed 1,860 - 684,682 - 40 -
2024-03-02 Sat 1,870 +10 686,614 +1932 40 -
2024-03-06 Wed 1,870 - 687,323 +709 40 -
2024-03-10 Sun 1,870 - 688,034 +711 40 -
2024-03-14 Thu 1,870 - 688,895 +861 40 -
2024-03-18 Mon 1,880 +10 689,658 +763 40 -
2024-03-19 Tue 1,880 - 689,804 +146 40 -
2024-03-22 Fri 1,880 - 690,468 +664 40 -
2024-04-01 Mon 1,880 - 692,211 +1743 40 -
2024-04-03 Wed 1,880 - 692,289 +78 40 -
2024-04-14 Sun 1,880 - 694,271 +1982 40 -
2024-04-16 Tue 1,870 -10 694,736 +465 40 -
Toplam Özet +10 +11277 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes