Şafak Neguzel
Şafak Neguzel

Aboneler

3,540

gösterimler

3,654,832

Videolar

1,344

YouTube ID

UCAe5PlglMxPmHrp7zLNN52A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-06 Wed 3,530 - 3,644,715 - 1,340 -
2024-03-07 Thu 3,530 - 3,644,879 +164 1,340 -
2024-03-10 Sun 3,530 - 3,645,739 +860 1,341 +1
2024-03-12 Tue 3,540 +10 3,646,708 +969 1,341 -
2024-03-14 Thu 3,540 - 3,647,118 +410 1,341 -
2024-03-19 Tue 3,540 - 3,648,127 +1009 1,343 +2
2024-03-20 Wed 3,540 - 3,648,687 +560 1,343 -
2024-03-23 Sat 3,540 - 3,649,405 +718 1,343 -
2024-03-26 Tue 3,540 - 3,650,038 +633 1,343 -
2024-03-30 Sat 3,540 - 3,651,017 +979 1,344 +1
2024-04-03 Wed 3,540 - 3,651,989 +972 1,344 -
2024-04-07 Sun 3,540 - 3,652,697 +708 1,344 -
2024-04-14 Sun 3,540 - 3,654,182 +1485 1,344 -
2024-04-15 Mon 3,540 - 3,654,182 - 1,344 -
2024-04-17 Wed 3,540 - 3,654,832 +650 1,344 -
Toplam Özet +10 +10117 +4
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes