Şehrin Tavsiyesi
Şehrin Tavsiyesi

Sevgili arkadaşlar, 2009 yılında Sonradan Gurmeler Kuruculuğu ile başlayıp, Lezzet Kaşifleri, Gurmebüs gibi farklı ama etkili gruplar arasında kurucu olarak devam edip çeşitli televizyonlarda canlı yayın, TRT radyosu vb programlarda bu güzel etkinlikleri geniş kitlelere duyurulmasına katkı sağladıktan sonra 2013 yılında Şehrin Tavsiyesi ile yoluma devam ediyorum ve bu konuda desteklerinizi bekliyorum...:) Bu zamana kadar, Ülkemizin 7 bölgesi, 81 ilinde ve Yurtdışında, gezdiğim, gördüğüm, yediğim, içtiğim, konakladığım, yerler hakkında, Şehirlerin en güzel yerlerini, tarihi eserler hakkında görüşlerimi ve yurt dışında gerçekleştirdiğim gezilerime ait yorumları, eleştirilerimi Tavsiyelerimi sizlerle paylaşacağım. * Kanalıma ABONE olmanızı, videolarımı beğenmenizi ve düşüncelerinizi bekliyorum* Reklam, sponsorluk ve iş birliği teklifleriniz için: bilgi@sehrintavsiyesi.com

Aboneler

2,760

gösterimler

803,255

Videolar

211

YouTube ID

UCAfTggm9SVo-DGFo6iIpRDg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 2,730 - 786,651 - 211 -
2024-03-01 Fri 2,740 +10 789,227 +2576 211 -
2024-03-10 Sun 2,740 - 790,576 +1349 211 -
2024-03-14 Thu 2,740 - 791,786 +1210 211 -
2024-03-19 Tue 2,740 - 793,001 +1215 211 -
2024-03-21 Thu 2,740 - 793,898 +897 211 -
2024-03-22 Fri 2,740 - 794,216 +318 211 -
2024-03-26 Tue 2,750 +10 795,496 +1280 211 -
2024-04-03 Wed 2,750 - 797,625 +2129 211 -
2024-04-07 Sun 2,760 +10 798,743 +1118 211 -
2024-04-14 Sun 2,760 - 801,764 +3021 211 -
2024-04-17 Wed 2,760 - 802,516 +752 211 -
2024-04-19 Fri 2,760 - 802,959 +443 211 -
2024-04-20 Sat 2,760 - 802,959 - 211 -
2024-04-21 Sun 2,760 - 803,255 +296 211 -
Toplam Özet +30 +16604 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes