ORHAN ÇALIŞKAN
ORHAN ÇALIŞKAN

Aboneler

423

gösterimler

169,412

Videolar

100

YouTube ID

UCAj1klzdKlVn3kAebEfOaHw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-26 Fri 422 - 169,067 - 100 -
2024-01-28 Sun 422 - 169,076 +9 100 -
2024-01-29 Mon 422 - 169,076 - 100 -
2024-02-06 Tue 422 - 169,133 +57 100 -
2024-02-17 Sat 422 - 169,157 +24 100 -
2024-03-01 Fri 422 - 169,201 +44 100 -
2024-03-02 Sat 422 - 169,201 - 100 -
2024-03-10 Sun 422 - 169,241 +40 100 -
2024-03-12 Tue 423 +1 169,261 +20 100 -
2024-03-13 Wed 423 - 169,281 +20 100 -
2024-03-19 Tue 423 - 169,303 +22 100 -
2024-03-24 Sun 423 - 169,319 +16 100 -
2024-04-04 Thu 425 +2 169,378 +59 100 -
2024-04-16 Tue 423 -2 169,412 +34 100 -
2024-04-17 Wed 423 - 169,412 - 100 -
Toplam Özet +1 +345 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes