Sezer Özsoy
Sezer Özsoy

Ben Sezer, Sezer Özsoy Kanalı'nın içerik üreticisiyim. Kanalımda Tır ve Araba gibi simulasyon oyunlarına yer veriyorum. Eğer bu tarz içerikleri seviyorsanız kanalıma göz atabilirsiniz. Ayrıca, Youtube Türkiye'nin en iyi içerik üreten kanallarından biriyim.

Aboneler

41,500

gösterimler

2,362,715

Videolar

296

YouTube ID

UCBat03Z9LhKsPYOiQrRAu0A

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-19 Tue 40,200 - 2,256,223 - 271 -
2024-03-25 Mon 40,800 +600 2,292,079 +35856 280 +9
2024-03-26 Tue 40,800 - 2,294,588 +2509 280 -
2024-03-28 Thu 40,700 -100 2,296,073 +1485 280 -
2024-03-29 Fri 40,800 +100 2,300,359 +4286 282 +2
2024-03-29 Fri 40,800 - 2,300,359 - 282 -
2024-04-01 Mon 41,200 +400 2,324,298 +23939 287 +5
2024-04-04 Thu 41,500 +300 2,340,582 +16284 291 +4
2024-04-05 Fri 41,500 - 2,343,408 +2826 290 -1
2024-04-06 Sat 41,500 - 2,345,467 +2059 290 -
2024-04-07 Sun 41,500 - 2,346,221 +754 290 -
2024-04-10 Wed 41,500 - 2,349,166 +2945 290 -
2024-04-13 Sat 41,400 -100 2,351,996 +2830 291 +1
2024-04-16 Tue 41,400 - 2,356,878 +4882 293 +2
2024-04-17 Wed 41,500 +100 2,362,715 +5837 296 +3
Toplam Özet +1300 +106492 +25
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes