Aykut Şahin
Aykut Şahin

Merhaba arkadaşlar; Ben Aykut Şahin, Bilgisayar Programcılığı Bölümü Mezunuyum. Sizlere yazılım üzerine eğitimler vermeyi planlıyorum. Bu kanalda aynı zamanda bölüm tanıtımları, ürün incelemeleri, teknoloji içerikleri, yazılım üzerine tavsiyeler ve vlog tarzı içerikler de paylaşmayı düşünüyorum. Kanalıma abone olarak ve bildirimleri açarak bu içeriklerden sizde haberdar olabilirsiniz.

Aboneler

3,830

gösterimler

366,271

Videolar

37

YouTube ID

UCBmjV1rwP2X5vxMrlXyTksw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-30 Sat 3,800 - 353,591 - 37 -
2024-01-21 Sun 3,810 +10 357,459 +3868 37 -
2024-01-28 Sun 3,800 -10 358,176 +717 37 -
2024-01-29 Mon 3,800 - 358,176 - 37 -
2024-02-12 Mon 3,800 - 359,297 +1121 37 -
2024-02-13 Tue 3,800 - 359,458 +161 37 -
2024-02-17 Sat 3,810 +10 359,763 +305 37 -
2024-03-06 Wed 3,810 - 361,409 +1646 37 -
2024-03-10 Sun 3,810 - 361,876 +467 37 -
2024-03-14 Thu 3,810 - 362,453 +577 37 -
2024-03-19 Tue 3,810 - 363,103 +650 37 -
2024-03-28 Thu 3,820 +10 364,282 +1179 37 -
2024-04-08 Mon 3,830 +10 365,484 +1202 37 -
2024-04-10 Wed 3,830 - 365,632 +148 37 -
2024-04-17 Wed 3,830 - 366,271 +639 37 -
Toplam Özet +30 +12680 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes