Burcu Göçmen
Burcu Göçmen

MERHABA ARTIK BENDE YOUTUBEDAYIM ABONE OLMAK İSTERSENİZ LİNKE TIKLAYABİLİRSİNİZ https://www.youtube.com/channel/UCCtgCGFSL_DmCgsSU9ZlgQQ MAİL İLETİŞİM: burcugocmen04@gmail.com

Aboneler

19,000

gösterimler

7,927,861

Videolar

95

YouTube ID

UCCtgCGFSL_DmCgsSU9ZlgQQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-15 Thu 13,700 - 3,564,569 - 80 -
2024-02-17 Sat 13,800 +100 3,697,069 +132500 80 -
2024-02-23 Fri 14,100 +300 3,858,019 +160950 81 +1
2024-03-07 Thu 14,300 +200 4,059,634 +201615 84 +3
2024-03-10 Sun 14,300 - 4,076,994 +17360 87 +3
2024-03-14 Thu 14,300 - 4,150,137 +73143 89 +2
2024-03-15 Fri 14,300 - 4,150,137 - 89 -
2024-03-21 Thu 15,200 +900 4,797,074 +646937 91 +2
2024-03-26 Tue 16,600 +1400 6,079,084 +1282010 91 -
2024-03-27 Wed 16,700 +100 6,202,769 +123685 91 -
2024-04-02 Tue 17,400 +700 6,734,851 +532082 91 -
2024-04-04 Thu 17,600 +200 6,925,226 +190375 91 -
2024-04-07 Sun 17,900 +300 7,110,288 +185062 92 +1
2024-04-13 Sat 18,700 +800 7,709,700 +599412 94 +2
2024-04-16 Tue 19,000 +300 7,927,861 +218161 95 +1
Toplam Özet +5300 +4363292 +15
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes