Onur Uygar Altun
Onur Uygar Altun

Merhabalar ben Onur Uygar, Knight Online videolarını eşlenceli bir hale getirip sizlerle paylaşıyorum. Bana destek olabilmek adına videolarımı beğenip kanalıma abone olabilirsiniz. Sponsorluk ve İş görüşmeleri için: onuruygaraltun@icloud.com

Aboneler

3,930

gösterimler

578,863

Videolar

31

YouTube ID

UCDjo9cE7N3S69_m8-xoNn_w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-20 Tue 3,930 - 578,074 - 31 -
2024-03-01 Fri 3,930 - 578,204 +130 31 -
2024-03-03 Sun 3,930 - 578,234 +30 31 -
2024-03-10 Sun 3,930 - 578,312 +78 31 -
2024-03-14 Thu 3,930 - 578,362 +50 31 -
2024-03-15 Fri 3,930 - 578,379 +17 31 -
2024-03-19 Tue 3,930 - 578,408 +29 31 -
2024-03-21 Thu 3,930 - 578,430 +22 31 -
2024-03-28 Thu 3,930 - 578,546 +116 31 -
2024-04-01 Mon 3,930 - 578,603 +57 31 -
2024-04-09 Tue 3,930 - 578,725 +122 31 -
2024-04-13 Sat 3,930 - 578,765 +40 31 -
2024-04-19 Fri 3,930 - 578,846 +81 31 -
2024-04-20 Sat 3,930 - 578,846 - 31 -
2024-04-21 Sun 3,930 - 578,863 +17 31 -
Toplam Özet - +789 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes