SÖZLER HAZİNESİ
SÖZLER HAZİNESİ

SÖZLER HAZİNESİ KANALINA HOŞGELDİNİZ...!!!. BU KANALDA; FARKLI ALANDA BİRÇOK KİŞİDEN EN GÜZEL SÖZLER, KİTAP TANITIMI VE KİTAP ÖZETLERİ, ŞİİRLER, İLGİNÇ VİDEOLAR, BULABİLECEKSİNİZ...

Aboneler

1,630

gösterimler

528,051

Videolar

40

YouTube ID

UCEvoVSRB--tBQqcWtChUorg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 1,630 - 525,534 - 40 -
2024-03-03 Sun 1,630 - 525,579 +45 40 -
2024-03-10 Sun 1,630 - 526,024 +445 40 -
2024-03-14 Thu 1,630 - 526,284 +260 40 -
2024-03-19 Tue 1,630 - 526,539 +255 40 -
2024-03-22 Fri 1,630 - 526,678 +139 40 -
2024-03-26 Tue 1,630 - 526,853 +175 40 -
2024-03-27 Wed 1,630 - 526,906 +53 40 -
2024-04-02 Tue 1,630 - 527,133 +227 40 -
2024-04-08 Mon 1,630 - 527,449 +316 40 -
2024-04-13 Sat 1,630 - 527,616 +167 40 -
2024-04-16 Tue 1,630 - 527,759 +143 40 -
2024-04-19 Fri 1,630 - 527,955 +196 40 -
2024-04-20 Sat 1,630 - 527,955 - 40 -
2024-04-21 Sun 1,630 - 528,051 +96 40 -
Toplam Özet - +2517 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes