Rana & Ravza'nın Dünyası
Rana & Ravza'nın Dünyası

Rana kardeşi Ravza ve oyuncaklarıyla oynamayı çok seviyor.Onların komik,eğlenceli oyunlarla dolu günlük hayatlarından anları sizlerle paylaşacağız. Rana ve ravza'nın videolarını izlemeyi beğenmeyi ve ABONE olmayı unutmazsanız çok seviniriz.

Aboneler

11,800

gösterimler

2,432,332

Videolar

369

YouTube ID

UCFgVHUzk0MA5sZcpqbguuwg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-17 Wed 11,900 - 2,427,097 - 369 -
2024-01-28 Sun 11,800 -100 2,427,798 +701 369 -
2024-01-29 Mon 11,800 - 2,427,798 - 369 -
2024-02-07 Wed 11,800 - 2,428,432 +634 369 -
2024-02-13 Tue 11,800 - 2,428,762 +330 369 -
2024-02-17 Sat 11,800 - 2,429,115 +353 369 -
2024-02-28 Wed 11,800 - 2,429,647 +532 369 -
2024-03-02 Sat 11,800 - 2,429,809 +162 369 -
2024-03-10 Sun 11,800 - 2,430,396 +587 369 -
2024-03-14 Thu 11,800 - 2,430,724 +328 369 -
2024-03-18 Mon 11,800 - 2,430,916 +192 369 -
2024-03-19 Tue 11,800 - 2,430,916 - 369 -
2024-03-23 Sat 11,800 - 2,431,206 +290 369 -
2024-04-14 Sun 11,800 - 2,432,283 +1077 369 -
2024-04-17 Wed 11,800 - 2,432,332 +49 369 -
Toplam Özet -100 +5235 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes