T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Dğş. Bakanlığı
T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Dğş. Bakanlığı

T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği B. Resmi YouTube Kanalı

Aboneler

6,810

gösterimler

53,032,092

Videolar

1,286

YouTube ID

UCFqZB9fa1PqlVKY9HV31HlQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-06-09 Sun 6,700 - 52,998,616 - 1,222 -
2024-06-17 Mon 6,720 +20 53,004,083 +5467 1,261 +39
2024-06-18 Tue 6,720 - 53,004,083 - 1,261 -
2024-06-19 Wed 6,720 - 53,006,073 +1990 1,260 -1
2024-06-21 Fri 6,730 +10 53,007,325 +1252 1,265 +5
2024-06-25 Tue 6,740 +10 53,010,556 +3231 1,267 +2
2024-06-26 Wed 6,740 - 53,011,221 +665 1,267 -
2024-06-28 Fri 6,750 +10 53,012,542 +1321 1,272 +5
2024-07-01 Mon 6,760 +10 53,014,916 +2374 1,273 +1
2024-07-10 Wed 6,780 +20 53,023,006 +8090 1,285 +12
2024-07-12 Fri 6,790 +10 53,025,266 +2260 1,286 +1
2024-07-15 Mon 6,800 +10 53,027,625 +2359 1,286 -
2024-07-19 Fri 6,800 - 53,030,192 +2567 1,286 -
2024-07-21 Sun 6,810 +10 53,030,713 +521 1,286 -
2024-07-22 Mon 6,810 - 53,032,092 +1379 1,286 -
Toplam Özet +110 +33476 +64
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes