Enes Batur
Enes Batur

Türkiye'nin en büyük Youtube Kanalıyım. :=) Benim Hakkımda Detaylı Bilgi İçin : enes@enesbaturmedya.com

Aboneler

16,100,000

gösterimler

9,959,143,576

Videolar

1,986

YouTube ID

UCG0HA4uyuuzPzeq_US_ywVg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-06 Wed 16,100,000 - 9,936,950,609 - 1,986 -
2024-03-10 Sun 16,100,000 - 9,938,302,966 +1352357 1,986 -
2024-03-14 Thu 16,100,000 - 9,940,722,379 +2419413 1,986 -
2024-03-15 Fri 16,100,000 - 9,941,139,764 +417385 1,986 -
2024-03-16 Sat 16,100,000 - 9,941,197,040 +57276 1,986 -
2024-03-19 Tue 16,100,000 - 9,943,094,258 +1897218 1,986 -
2024-03-23 Sat 16,100,000 - 9,944,463,216 +1368958 1,986 -
2024-03-24 Sun 16,100,000 - 9,944,931,127 +467911 1,986 -
2024-03-26 Tue 16,100,000 - 9,946,675,739 +1744612 1,986 -
2024-03-28 Thu 16,100,000 - 9,947,628,769 +953030 1,986 -
2024-03-29 Fri 16,100,000 - 9,948,138,195 +509426 1,986 -
2024-04-06 Sat 16,100,000 - 9,952,601,676 +4463481 1,986 -
2024-04-10 Wed 16,100,000 - 9,955,238,131 +2636455 1,986 -
2024-04-12 Fri 16,100,000 - 9,956,292,956 +1054825 1,986 -
2024-04-17 Wed 16,100,000 - 9,959,143,576 +2850620 1,986 -
Toplam Özet - +22192967 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes