gökbey
gökbey

"Her canlı bir hikayesi olduğu gibi her insanında bir hayat hikayesi vardır" gerçek yaşam öykülerini tatlı ve acı yönleriyle toplumsal içeriklere yer vermeye gayret ediyorum. Hayata dair öyküleri belgesel tarzında doğal haliyle siz izleyenlerimizle buluşturuyorum. Youtube kanalımı açtığım günden bu güne kadar birbirinden farklı değerlere yer vermesi nedeniyle binlerce kişinin izlediği ve takip ettiği bir platform haline geldi. Farklı öyküleri, kendine özgün içerikleri YouTube kanalımdan yayınlamaya çalışıyorum . Her anı ile hayatımızın yapı taşlarını oluşturan doğal mini belgeseller ile hayalleriniz, tutkularınız, acılarınız ve mutluluklarınızla sizi siz yapan değerleri; ışık olması için insanlara ulaştırıyorum. Hayattaki gerçeklerin, başka insanlara umut olması dileğiyle. Sizlerde hayat hikayenizi anlatmak istiyorsanız veya çevrenizde farklı bir hayat hikayesi varsa instagram DM üzerinden iletişime geçebilirsiniz. instagram: @gokbeyk #hayathikayeleri #gezivideoları #çorum

Aboneler

3,910

gösterimler

1,873,897

Videolar

501

YouTube ID

UCG4ZPnWXGaXS0Zz9BXXxHWQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-21 Wed 3,840 - 1,804,304 - 620 -
2024-03-03 Sun 3,850 +10 1,817,874 +13570 623 +3
2024-03-04 Mon 3,850 - 1,818,677 +803 623 -
2024-03-10 Sun 3,850 - 1,823,416 +4739 625 +2
2024-03-14 Thu 3,860 +10 1,827,162 +3746 625 -
2024-03-15 Fri 3,860 - 1,827,809 +647 625 -
2024-03-19 Tue 3,860 - 1,830,935 +3126 628 +3
2024-03-26 Tue 3,870 +10 1,836,659 +5724 628 -
2024-04-06 Sat 3,890 +20 1,844,604 +7945 631 +3
2024-04-16 Tue 3,900 +10 1,862,415 +17811 638 +7
2024-04-17 Wed 3,900 - 1,863,530 +1115 638 -
2024-04-18 Thu 3,900 - 1,863,530 - 640 +2
2024-04-19 Fri 3,910 +10 1,867,285 +3755 640 -
2024-04-20 Sat 3,910 - 1,867,285 - 640 -
2024-04-21 Sun 3,910 - 1,873,897 +6612 501 -139
Toplam Özet +70 +69593 -119
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes