OZAN müzik
OZAN müzik

Reklam veya sahne teklifleri için ; ozanosmanadin@gmail.com

Aboneler

71,500

gösterimler

13,813,370

Videolar

118

YouTube ID

UCGjJjPC9lXKAdWauotuzpuA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 71,600 - 13,648,610 - 117 -
2024-03-05 Tue 71,600 - 13,660,056 +11446 117 -
2024-03-10 Sun 71,600 - 13,670,630 +10574 117 -
2024-03-14 Thu 71,600 - 13,684,167 +13537 117 -
2024-03-16 Sat 71,600 - 13,687,297 +3130 117 -
2024-03-19 Tue 71,500 -100 13,694,175 +6878 117 -
2024-03-20 Wed 71,500 - 13,695,834 +1659 117 -
2024-03-26 Tue 71,500 - 13,719,866 +24032 117 -
2024-03-28 Thu 71,500 - 13,722,470 +2604 117 -
2024-03-30 Sat 71,500 - 13,733,497 +11027 117 -
2024-04-06 Sat 71,500 - 13,761,824 +28327 118 +1
2024-04-08 Mon 71,500 - 13,779,750 +17926 118 -
2024-04-10 Wed 71,500 - 13,787,397 +7647 118 -
2024-04-11 Thu 71,500 - 13,787,397 - 118 -
2024-04-17 Wed 71,500 - 13,813,370 +25973 118 -
Toplam Özet -100 +164760 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes